Kamioni merr para motorin në aksin Lezhë-Laç, në gjendje të rëndë shoferi

28/09 14:16
Credits to Apollon TV
Kamioni merr para motorin në aksin Lezhë-Laç, në gjendje të rëndë shoferi

Një aksident me pasojë një të plagosur ka ndodhur paraditen e kësaj të enjteje, në aksin rrugor Lezhë-Laç, në afërsi të Fushë Milotit.
Një mjet i tonazhit të rëndë trajler ka përplasur një motorciklet dhe për pasojë është lënduar rend drejtuesi i motorcikletes i cili është transportuar menjëherë në spital për ndihmë mjeksore.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.