Ka vite qe kerkon nuse Saimiri i “Love Story” ja ku ka kerkuar para 6 viteve…

16/02 22:37
Credits to Apollon TV
Ka vite qe kerkon nuse Saimiri i “Love Story”  ja ku ka kerkuar para 6 viteve…

Saimiri i Love Story ose ndryshe i njohur si djali “endrra e cdo vjehrre” duket se eshte stervitur dhe eshte mesuar te kerkoje nuse ne televizion.

”Love Story” nuk eshte eksperienca e tij e pare. Rreth 6 vite me pare Saimiri ka qene duke kerkuar nuse edhe ne Gjermani. Ai ka marre pjese ne formatin gjerman “Next Please” ne televizionin RTL II. Por duket se nuk ka patur aspak sukses keshtu qe u kthye te marre nuse shqiptare. Saimiri ne kete emision ishte me disa djem te tjere njelloj sic jane rreshtuar vajzat sot per te ka qene edhe ai i rreshtuar per nje vajze!

Ose synini i Saimirit nuk eshte aspak nusja, por fama! E kjo eshte strategjia qe ai ndjek per te arritur kulmin e fames se tij.

Saimiri momentalisht eshte shprehur se e ka gjetur se ke do te zgjedhe mes Generdes dhe Merit edhe pse eshte perfolur se ai dhe Generda njihen qe ne Gjermani dhe jane te lidhur. Kjo mbetet per tu pare.

Duket se Saimirin e ka shoqeruar gjithmone bukuria e tij per tu bere pjese e spektakleve. Nuk do ishte cudi pasi te mbaroj Love Story ta shohim ne Perputhen!/Kryefjala

Per me teper ndiqni videon 👇

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.