Ishte duke punuar në një pallat në Vlorë, 60-vjeçari bie nga lartësia dhe humb jetën

18/05 13:12
Credits to Apollon TV
Ishte duke punuar në një pallat në Vlorë, 60-vjeçari bie nga lartësia dhe humb jetën

Një 60-vjeçar në Vlorë ka humbur jetën pasi ka rënë nga lartësia e një pallati në ndërtim, ku po punonte.

“Rreth orës 11:55, në lagjen “Uji i Ftohtë”, shtetasi A. P., rreth 60 vjeç, duke punuar në një pallat në ndërtim, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe si pasojë e dëmtimeve të marra, ka humbur jetën në spital”, njofton policia.

Grupi hetimor vijon veprimet në vendin e ngjarjes, me qëllim dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.