Ishte duke bërë palestër, ndërron jetë papritmas 25-vjeçari

24/03 11:42
Credits to Apollon TV
Ishte duke bërë palestër, ndërron jetë papritmas 25-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan, ku ka humbur jetën një 25-vjeçar.

Bëhet me dije se një 25-vjeçari Stavri Bardhi që ka humbur jetën, ishte duke bërë palestër.

25-vjeçari ka pasur dhimbje koke dhe më pas ka rënë pa ndjenja në tokë. Mendohet se shkak mund të ketë qenë një atak kardiak ose goditje cerebrale.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.