Infektohet me covid-19 Zvendes Ministi i Mbrojtjes njekohesisht Kryetari Partise Socialiste Fier Petro Koçi

27/12 7:55
Credits to Apollon TV
Infektohet me covid-19 Zvendes Ministi i Mbrojtjes njekohesisht Kryetari Partise Socialiste Fier Petro Koçi

Zëvendës ministri i Mbrojtjes, njekohesisht dhe kryetari i Partise Socialiste ne Fier Petro Koci ka rezultuar pozitiv me koronavirus së bashku me familjen e tij. Me anë të një shkrimi në Facebook, bën me dije se shenjat që po përjetojnë janë kolla, temperatura me ethe dhe këputja e trupit.

Koci i bën thirrje të gjithë kontakteve të tij të katër ditëve më parë që të bëjnë kujdes pasi mund ti ketë infektuar.

Reagimi i plotë i Koçit:

Covid, i veteofruar si dhurate per festat e fund dhe fillimvitit hyri pa trokitur ne familjen tone, duke na perqafuar te gjitheve. Nje kolle qe vjen gjithnje e me shume prej thellesise se kraharorit, temperature nganjehere me ethe, nje keputje trupi, ilace ,gjilpera, cajra etj na shoqerojne ditet.

Dje u konfirmuam me covid dhe nga analiza. U kerkoj gjithe kontakteve te mia te para 4 diteve te bejne kujdes. Ju uroj shendet miqte e mi! #distancehigjienemaske.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.