Identifikohet i riu që u gjet i mbytur dhe me fraktura në kokë në Vlorë, ja kush është 22 vjeçari nga Fieri (EMRI-FOTO)

09/02 20:01
Credits to Apollon TV
Identifikohet i riu që u gjet i mbytur dhe me fraktura në kokë në Vlorë, ja kush është 22 vjeçari nga Fieri (EMRI-FOTO)

Identifikohet i riu që u gjet i mbytur ditën e djeshme në Vlorë.

Ekspertiza ligjore konstatoi edhe disa hematoma në kokë, duke ngritur dyshimet se ai mund të jetë dhunuar para se të hidhej në det.

Viktima është identifikuar si Sokol Shytre, 22 vjeç, me origjinë nga Fieri por banues në Tiranë.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.