I prekur nga COVID-19, ndërron jetë ish-prefekti i Vlorës

15/02 10:29
Credits to Apollon TV
I prekur nga COVID-19, ndërron jetë ish-prefekti i Vlorës

Ka ndërruar jetë si pasojë e Covid 19 ish-prefekti i qarkut të Vlorës Eduard Veçani.

Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se Veçani ishte prej disa ditësh i shtruar në spital, dhe gjendja e tij është përkeqësuar ndjeshëm.

Ai ka ndërruar jetë në spital, ndërkohë që ka qenë një prej personave të angazhuar në qytetin e Vlorës

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.