Humb jetën papritur në hotel pushuesja nga Kosova në Shëngjin

12/06 8:44
Credits to Apollon TV
Humb jetën papritur në hotel pushuesja nga Kosova në Shëngjin

Një 46-vjeçare ka ndërruar jetë papritur në hotelin ku po qëndronte me pushime Shëngjin.

Gruaja, identiteti i së cilës ende nuk bëhet i ditur, ishte nga Kosova dhe kishte ardhur për të kaluar disa ditë pushimë në plazhin e Shëngjinit.

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së saj, ndërkohë trupi i pajetë është dërguar në morgun e spitalit rajonal të Lezhës, ku do të bëhet dhe ekspertiza e mjekësisë-ligjore.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.