Horror ne Indi !Babai i pret koken vajzes se tij 17 vjecare dhe ecte rrugeve me koken e saj ne dore

04/03 17:40
Credits to Apollon TV
Horror ne Indi !Babai i pret koken vajzes se tij 17 vjecare dhe ecte rrugeve me koken e saj ne dore

Nje ngjarje e tmerrshme ka ndodhur ne Indi .Babai pret kokën e vajzës 17-vjeçare dhe e ecte nëpër rrugë me koken e saj . Kjo vrasje e tmerrshme ka ndodhur sepse i ati i vajzes nuk e kishte miratuar lidhjen me te dashurin e saj.

Banorët panë Sarvesh Kumarin duke ecur me kokë e vajzes se tij në rruget ne fshatin Pandetara 200 km larg kryeqytetit ne Indi.Ai pranoi në polici se e vrau vajzën e tij me një mjet preres

Babai vrases qe njihej si Sarvesh Kumar gjithashtu tha se ai do ta kishte vrarë edhe të dashurin e saj nëse do ta gjente

Ai ishte rrugës për në një stacion policie pasi i preu kokën vajzës së tij si pjesë e një vrasjeje për nder.Uttar Pradesh regjistroi numrin më të lartë të krimeve kundër grave në 2019, sipas të dhënave të zyrës së Regjistrit Kombëtar të Krimit.Shteti regjistroi gjithashtu numrin më të lartë të krimeve kundër fëmijëve me 7,444 raste, pasuar nga Madhya Pradesh (6,503) dhe Maharashtra (6,402).Burimi Daily Mail pershtatur nga Neoalb

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.