Horoskopi i ditës se sotme,e Hënë 14 Dhjetor 2020

14/12 9:25
Credits to Apollon TV
Horoskopi i ditës se sotme,e Hënë 14 Dhjetor 2020

Dashi

Do merrni fryme lirisht gjate gjithë kësaj dite dhe gjerat kane për te ecur për mrekulli mes jush dhe atij qe keni ne krah. Beqaret do jene sharmante dhe do marrin propozime pa fund. Mire është te marrin kohen e duhur për te bere seleksionime para se te vendosin. Ne planin financiar yjet do ndikojnë pozitivisht dhe do ju ndihmojnë te dilni nga situata delikate.

Demi

Do kaloni çaste te lumtura sot ne jetën tuaj ne çift dhe nuk do dëshironi te ndaheni asnjë çast prej tij. Ndjenjat do i shprehni si kurrë me pare. Beqaret do kenë një dite te paqëndrueshme gjate secilës mund te mërziten tej mase. Me financat duhet te bëni sa me shume kujdes qe te mundeni. Ne planin financiar nuk duhet te tregoheni te pamatur sepse situata do ju dale jashtë kontrollit.

Binjaket

Surprizat do jene te njëpasnjëshme gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Do përjetoni kënaqësi dhe emocione te paimagjinueshme. Beqaret do ndihen gati te bëjnë çdo lloj sakrifice vetëm e vetëm qe te gjejnë personin qe do ju përshtatet ne çdo sektor. Gjendja e financave do jete me e mire se kohet e fundit dhe do arrini te kryeni disa shpenzime me tepër.

Gaforrja

Dite tejet harmonike kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do I zgjidhni qe ne mëngjes disa dyshime qe keni pasur dhe do jeni te qete. Beqaret duhet ta hapin zemrën dhe te pranojnë çdo ftese qe do iu behet. Vetëm ne këtë mënyrë do mund te ndryshoni status. Ne planin financiar mundohuni te tregoheni me te arsyeshëm sepse gjendja do jete e paqëndrueshme.

Luani

Ne jetën tuaj ne çift nuk duhet te tregoheni autoritare. Partneri nuk do jete shume ne humor dhe mund te mos e duroje dot sjelljen tuaj. Beqaret do kenë një dite tejet pasionante dhe te mbushur me ftesa nga persona te ndryshëm. Do jete ne dorën e tyre çdo lloj zgjedhjeje. Buxhetin nuk do arrini dot ta mbani te ekuilibruar. Dëshira për te shpenzuar do jete tejet e madhe.

Virgjeresha

Te dashuruarit do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë gjë te veçante. Merrini gjerat si t’iu vijnë pa menduar aspak për te nesërmen. Mundësitë për aventura do jene te shumta për te gjithë ata qe janë beqare. Financat do varen tërësisht nga mënyra sesi ju do i menaxhoni ato. Gjithçka do jete ndryshe nëse tregoheni te kujdesshëm dhe mendoni për te ardhmen.

Peshorja

Asnjë planet nuk do ndikoje ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite kështu qe bëni ato qe do ndieni pa menduar aspak se çfarë do thonë te tjerët. Beqaret jo vetëm qe do realizojnë takime, por do mund te fillojnë edhe lidhje interesante dhe emocionuese. Ne planin financiar nuk duhet ne asnjë mënyrë te ndërmerrni rreziqe sepse situata nuk do jete e favorshme.

Akrepi

Jeta ne çift nuk do jete aspak e mire gjate kësaj dite. Do keni debate te shumta me partnerin dhe nuk do ndiheni rehat pranë tij. Flisni dhe shprehini gjithçka. Nuk ia vlen te kesh një lidhje kur nuk ndiheni mire. Beqaret nga ana tjetër do kenë mundësi te mira për takime, por nuk do përfitojnë. Financat do jene te qëndrueshme, por për te bere me tepër shpenzime duhet te prisni.

Shigjetari

Dita e sotme do jete shume e kënaqshme për ata qe janë ne një lidhje dhe ne çdo çast do e shprehin lumturinë qe do ndiejnë. Beqaret do fillojnë romanca te këndshme dhe emocionet do jene te fuqishme. Shpesh do ju duket vetja si ne ëndërr. Ne planin financiar gjerat do ecin mire nëse dini sa te shpenzoni dhe sa para te hiqni mënjanë.

Bricjapi

Për te qene te lumtur me partnerin duhet te bëni disa lëshime te vogla. Mos kërkoni gjithmonë qe te dale e juaja sepse do keni mosmarrëveshje. Beqaret do jene gjate gjithë kohës ne kërkim por as sot nuk do e gjejnë personin e duhur. Mos e humbisni besimin. Financat nga ana tjetër do jene te stabilizuara. Mund te bëni pa problem edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Ujori

Do qëndroni shume besnike sot juve qe jeni ne një lidhje dhe as qe do tundoheni te shikoni dike tjetër. Beqaret do jene te pavëmendshëm dhe do humbin mundësi shume te mira. Dikush tjetër do tregohet me i shkathet dhe do ua rrëmbejë nga duart. Financat do jene te mbrojtura. Nuk do keni asnjë lloj tronditjeje kështu qe mund te jeni te qete ne këtë pike.

Peshqit

Do kërkoni me shume liri ne jetën tuaj ne çift sot, por këtë nuk do e bëni ne mënyrën e duhur. Atmosfera do filloje te elektrizohet dhe mosmarrëveshjet do jene te mëdha. Beqaret duhet te maten disa here para se te hedhin hapa sepse me vone nuk do ketë kthim mbrapa. Financat për disa do jene te mira, ndërsa për disa te tjerë do duhet pak kohe qe gjendja te stabilizohet.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.