HOROSKOPI DITOR E DIEL 22 NËNTOR 2020

22/11 7:37
Credits to Apollon TV


Dashi 21 Mars – 19 Prill

Dita e diel vjen me përfitime që përfshijnë një këndvështrim tjetër të botës, si dhe ju sjell një ndjenjë rehatie, në një gamë të gjerë skenarësh.

Demi 20 Prill – 20 Maj

Autoriteti kërkon qetësi. Një prani e palëvizshme çliron forcë, por gjithashtu kërkon fuqi

Binjaket – 21 Maj – 20 Qershor

Kontrolli duhet të mundësohet nga ana juaj. Para se të merreni me punë të tjera intensive apo edhe njerëz të zënë, merrni parasysh vlerën e të mos lëvizurit fare.

Gaforrja – 21 Qershor – 22 Korrik

Ju keni qenë një dëgjues i shkëlqyeshëm. Tani, do të jeni në anën tjetër të asaj përvoje, duke kuptuar se çfarë vlere u sjell kjo zemrave të lodhura.

Luani / 23 Korrik – 22 Gusht

Gremina e mbingarkesës nuk është një zonë shumë e pastruar. Ka ardhur koha për të ngushtuar fokusin tuaj në disa çështje më të rëndësishme.

virgjeresha/ 23 Gusht – 22 Shtator

Zgjidh një objektiv për ta shtypur dhe për ta bërë atë të vogël, jo shumë larg nga vendi ku jeni tani. Jeni ende duke eksploruar idetë tuaja dhe nuk keni nevojë për asnjë kontribut tani.

Peshorja/ 23 Shtator – 22 Tetor

Sapo të ndjeni se dikush po përpiqet t’ju detyrojë të bëni diçka, instinkti juaj i parë do të jetë rebelimi. Refuzoni të kontrolloheni nga të tjerët.

Akrepi/ 23 Tetor – 21 Nëntor

Edhe me sfidat e distancimit shoqëror, ju gjeni një mënyrë për t’u lidhur me njerëz të rinj apo edhe për të bërë miq të rinj.

Shigjetari/ 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Kjo epokë e re është e ngjashme nga shumë të tjerë, nga e cila ndikoheni, ndërsa bëni atë që ju vjen natyrshëm: ndiqni interesat tuaja dhe ndani procesin tuaj.

Bricjapi/ 22 Dhjetor – 19 Janar

Projekti juaj do të financohet në janar. Peshorja dhe Binjakët ju duan. Kafshët që ju tërheqin më shumë janë grabitqarët. Çfarë do të thotë kjo për ju?

Ujori/ 20 Janar – 18 Shkurt

Dita do të përputhet me të menduarit për jetën, vdekjen dhe çështjet e transformimit. Në shumë histori jetoni nga ndjesia e rilindjes.

Peshqit/ 19 Shkurt – 20 Mars

Qielli po shkakton të njëjtin afat të zakonshëm. Sidoqoftë, është e paqartë nëse dita në vazhdim është diçka e parashikueshme për ju.

Shpërndaje

TË NGJASHME

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.