Hidhet nga spitali në Vlorë pacientja 50-vjeçare, policia jep detajet e para

01/02 12:12
Credits to Apollon TV
Hidhet nga spitali në Vlorë pacientja 50-vjeçare, policia jep detajet e para

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës.

Bëhet me dije se një 50-vjeçare është hedhur nga spitali psikiatrik i qytetit.

Shtetesja me inciale H. Xh., 50 vjeçe, është transportuar me urgjencë në spital dhe ndodhet në gjëndje të rëndë shëndetsore.

Njoftimi i Policisë Vlorë:

Më datë 01.02.2021, rreth orës 09:10, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e spitalit psikiatrik, shtetasja H. Xh., 50 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.