Haludime te shumta qarkulluan neper rrjetet sociale diten e djeshme per vajzen qe i preu rrugen kreudemokratit Lulzim Basha gjate takimit ne Fier

31/03 9:58
Credits to Apollon TV
Haludime te shumta qarkulluan neper rrjetet sociale diten e djeshme per vajzen qe i preu rrugen kreudemokratit Lulzim Basha gjate takimit ne Fier

Haludime te shumta qarkulluan neper rrjetet sociale diten e djeshme per vajzen qe i preu rrugen kreudemokratit Lulzim Basha gjate takimit ne Fier
.Paraditen e djeshme mes simpatizaneve dhe qytetarve te shumte ne pedonalen e qytetit te cilet priten kreun e pd Basha , gjate takimit me bizneset i ka dale perpara nje vajze e re, e cila tha se ishte e zhgenjyer nga PS dhe kryeministri Edi Rama.
Ajo foli me tone te ashpra duke u shprehur:
“Jam nje ish-socialiste e zhgenjyer nga keta manipulatore. 25 vjecarja quhet Kamela Troka dhe tregon se eshte fierake e jo pjese e te rinjve nga Tirana.

Reagimi i vajzes u be viral ne per media dhe portale ku diten e sotme Troka nga Fieri ka treguar se takimi me Bashen ishte instiktivisht pasi eshte e papune dhe nuk i mungon as arsimi dhe as pjesmarrja ne partine socialiste.

Gjithashtu 25 vjecarja diten e sotme nga qyteti Fier shprehen ne emer te shume te rinjve qe mos te braktisin vendin por te kerkojne te drejtat ne vendin e tyre ,arsim dhe punesim .

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.