Gjendet i vrarë në rrugë pranë një ferme në Spanjë, dyshohet se është shqiptar. Pista e policisë

27/06 14:41
Credits to Apollon TV
Gjendet i vrarë në rrugë pranë një ferme në Spanjë, dyshohet se është shqiptar. Pista e policisë

Një person, është gjetur i vdekur mbrëmë në një fermë në Rasquera të Spanjës, ndërkohë që dyshohet se bëhet fjalë për një shqiptar. Mediat spanjolle raportojnë se viktima, është rreth moshës 30-40 vjeç.

Ndonëse në fillim policia katalanase nuk dyshoi për ngjarje kriminale si fillim, eksperti mjeko-ligjor konfirmoi se bëhet fjalë për një vrasje.

Trupi i të riut, i cili ndodhej në një fermë pranë rrugës T-302, nuk kishte lëndime të jashtme, përtej disa gërvishtjeve. Nga hetimet paraprake, ka dyshime se vrasja është bërë për pazare droge. Ndërkohë pritet zbardhja e identitetit të viktimës, si dhe të personave që kanë kryer krimin si dhe rrethanat e ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.