Gjendet i vetëvrarë një burrë në Gjirokastër, ishte vetëm në shtëpi

03/12 10:24
Credits to Apollon TV

Një ngjarje tragjike raportohet nga qyteti i Gjirokastrës. Një 55-vjeçar është gjendur i vetëvarur në banesën e tij në lagjen “11 janari”.

Mësohet se viktima ka ndërmarrë aktin e rëndë në një moment që as djali dhe as bashkëshortja nuk ndodheshin në shtëpi.

Burri me iniciale L.D., kishte në pronësi një lavazh, dhe aty pranë kishte edhe banesën.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes, ndërkohë që policia po heton të gjitha pistat dhe ka marrë në pyetje edhe familjarët.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.