Fier/ Vetvritet me armë zjarri 43-vjeçari

29/03 6:23
Credits to Apollon TV
Fier/  Vetvritet me armë zjarri 43-vjeçari


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Fier, ku 43-vjeçari Ilirjan Binjaku ka vrarë veten me armë zjarri. Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në sytë e fëmijëve të mitur të tij dhe të bashkëshortes.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 02:25, në lagjen “15 Tetori”, Fier, në banesë, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi I. B., 43 vjeç.

Eshtë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e zjarrit automatik me të cilën dyshohet se viktima ka vrarë veten.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarje.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.