FIER, U KAP ME 44 MIJË PAUND DHE 3 MIJË EURO NË AUTOMJET, PROCEDOHET 40 VJEÇARI

29/09 16:03
Credits to Apollon TV
FIER, U KAP ME 44 MIJË PAUND DHE 3 MIJË EURO NË AUTOMJET, PROCEDOHET 40 VJEÇARI

Një 40-vjeçar është proceduar për pastrim parash, pasi iu gjet në automjet një sasi e konsiderueshme CASH, konkretisht 44. 000 pand dhe 3 mijë euro. Bëhet me dije se personi i proceduar është shtetasi Rezart Balesi.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.