FIER/ Thyhen gjat nates xhamat e disa zyrave te shtabeve elektorale te PS dhe PDIU

21/03 7:38
Credits to Apollon TV
FIER/ Thyhen gjat nates xhamat e disa zyrave te shtabeve elektorale te PS dhe PDIU

Thyhen gjat nates ne Fier xhamat e disa zyrave te shtabeve elektorale te PS dhe PDIU

Kur naten te gjith duhet te jene ne shtepi pas ores policore, nje person duke shetitur ne Fier ka goditur me gure disa zyra te partive te ndryshme dhe duke postuar nje video.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 03:00, në lagjen “1 Maj” Fier, në rrugën “Jani Bakalli” dhe pranë poliklinikës, nga ana e shërbimeve të Policisë së rendit, janë konstatuar të dëmtuara me gur dy xhama të zyrave elektorale të dy subjekteve politike.

Grupi hetimor po kryen veprimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.


© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.