FIER, TAULANT BALLA KOMENTON ZHVILLIMET POLITIKE, SHPREH NGUSHËLLIMET PËR BERLUSKONIN

12/06 15:48
Credits to Apollon TV
FIER, TAULANT BALLA KOMENTON ZHVILLIMET POLITIKE, SHPREH NGUSHËLLIMET PËR BERLUSKONIN

Ne 32- vjetorin e Partise Socialiste te Shqiperise, nga Fieri, kreu i grupit parlamentar te partise socialiste  Taulant Balla, eshte shprehur se gjate ketyre viteve PS eshte rritur dhe kete e deshmojne dhe rezultatet e arritura ne te gjitha proceset zgjedhore. Ai ka komentuar edhe draftin e propozuar nga kryeministri Edi Rama per Asosacionin ndërsa e ka cilësuar një humbje te madhe per shqiptaret largimin nga jeta te ish- kryeministrit italian Berluskoni

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.