Fier- Një person i moshës 71-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotme në Darzezë.

01/03 9:03
Credits to Apollon TV
Fier-  Një person i moshës 71-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotme në Darzezë.

Fier/ Informacion paraprak

Sot rreth orës 09:00 në një kanal me ujë në Darzezë, është gjetur një shtetas i mbytur.

Nga veprimet e para rezultoi se trupi i përket shtetasit K. M., 71 vjeç, banues në Fier.

Nga kqyrja paraprake e kufomës nuk konstatohen shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e mbytjes nga uji pasi 71-vjeçari ka qënë duke peshkuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.