Fier/ mjeti del nga rruga në fshatin Qarr, humbin jetën dy persona.

28/12 7:24
Credits to Apollon TV
Fier/ mjeti del nga rruga në fshatin Qarr, humbin jetën dy persona.

Një aksident i rende ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Fier, me pasojë vdekjen e dy personave.

Nga të dhënat e para, dyshohet që trupat e viktimave janë brenda makinës.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 07:20, në vendin e quajtur “Kthesa e Qarrit”, automjeti tip “Toyota” ka rënë në kanalin me ujë anës rrugës.

Si pasojë kanë ndërruar jetë dy shtetas (një mashkull dhe një femër) ende të paidentifikuar.

Shërbimet e Policisë, shërbimet zjarrfikëse dhe urgjenca mjekësore ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për nxjerjen e automjetit nga uji.

Po kontrollohet vendi i ngjarjes nëse ka pasur persona të tjerë në automjet.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.