FIER, MBAJTI PENG 12 VJEÇARIN, ARRESTOHET 49 VJEÇARI

04/10 16:10
Credits to Apollon TV
FIER, MBAJTI PENG 12 VJEÇARIN, ARRESTOHET 49 VJEÇARI

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier kapën dhe ndaluan shtetasin me iniciale D.K, 49 vjec, i shpallur në kërkim pasi Gjykata e Apelit Vlorë e ka dënuar me 1 vit e 3 muaj burgim, për veprën penale “Heqja e paligjshme e lirisë”. Ky shtetas, në datën 30.12.2020, ka mbajtur për 30 minuta, në banesën e tij, një shtetas 12 vjeç, pasi ky i fundit kishte qëlluar me send të fortë në drejtim të banesës së 49-vjeçarit.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.