FIER​​​, KULTIVOI KANABIS, KAPET NË FLAGRANCË 37 VJECARI

28/06 15:50
Credits to Apollon TV
FIER​​​, KULTIVOI KANABIS, KAPET NË FLAGRANCË 37 VJECARI

Një 37 vjecar ësthë kapur në flagrancë duke vaditur bimët narkotike kanabis, të kultivuara në vreshtin me rrush dhe është vendosur në prangat e policisë së Fierit.  Blutë kanë bërë me dije se kanabisi ishte kultivuar në tokën e mbjell me hardhi rrushi, ndërsa  30 bimë narkotike janëasgjesuar nëpërmjet djegies.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.