Fier/ Gjendet në rrugë trupi i pa jetë i 50 vjeçarit. Policia në vendngjarje.

06/01 8:37
Credits to Apollon TV
Fier/ Gjendet në rrugë trupi i pa jetë i 50 vjeçarit. Policia në vendngjarje.


Në informacionin paraprak, Policia bën me dije se 50 vjeçari dyshohet se ka qenë duke lëvizur me biçikletë mëngjesin e sotëm në orën 08.20 dhe është përplasur nga një automjet. Si pasojë ai ka ndërruar jetë.

Policia Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 08:20, në vendin e quajtur “Vajkan”, në anë të rrugës është gjetur pa shënja jete shtetasi G. Gj., 50 vjeç, banues në Vajkan.
Nga hetimet paraprake dyshohet se 50-vjeçari ka qënë duke lëvizur me biçikletë dhe është aksidentuar nga një automjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.