Fier, Është përfshir nga flakët një banes 2 katëshe në Lagjen 29 Nëntori

13/06 18:50
Credits to Apollon TV
Fier, Është përfshir nga flakët një banes 2 katëshe në Lagjen 29 Nëntori

Flakët kanë përfshirë një banesë dykatëshe në lagjen 29 nëntori në qytetin e Fierit.

Për fat të mirë nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Paraprakisht dyshohet se shkak i zjarrit mund të kenë qenë punimet për izolim në tarracën e shtëpisë, pasi mësohet se familja ishte duke bërë rikonstruksion.

Policia dhe zjarrfikëset shkuan në vendin e ngjarjes për të bërë të munduar shuarjen e flakëve.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.