FIER, DHUNUAN PËR VDEKJE TË MOSHUARIN PËR 50 MIJË LEKË, GJYKATA LË NË BURG DY TË RINJTË

23/11 18:14
Credits to Apollon TV
FIER, DHUNUAN PËR VDEKJE TË MOSHUARIN PËR 50 MIJË LEKË, GJYKATA LË NË BURG DY TË RINJTË

Gjykata e Fierit la ne burg dy te rinjte qe dhunuan per vdekje nje te moshuar ne Mallakaster gjate grabitjes se nje banese. Togat e zeza dhane masen “arrest me burg” per Musa Godon dhe Ervis Halimin. Dy te rinjte hyne per te grabitur nje shtepi ne fshatin Klos te Mallakastras, duke masakruar për vdekje të zotin e shtëpisë, 89 vjecarin Caush Shehaj

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.