Fier/ Babai bën manovra me traktorin aksidenton vajzën e tij 3-vjeçe, dërgohet me urgjencë në spital

01/03 11:07
Credits to Apollon TV
Fier/ Babai bën manovra me traktorin aksidenton vajzën e tij 3-vjeçe, dërgohet me urgjencë në spital


Babai bën manovra me traktorin aksidenton vajzën e tij 3-vjeçe, dërgohet me urgjencë në spital

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 11:15, në fshatin Çerven, në oborrin e banesës së vet, shtetasi E. T., duke drejtuar mjetin tip zetor, ka aksidentuar vajzën e tij 3 vjeçe, e cila ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.