FIER​​​, VIHEN NË PRANGA 5 SHTETAS DHE PROCEDOHET NË GJENDJE TË LIRË 1 TJETËR

24/01 18:43
Credits to Apollon TV
FIER​​​, VIHEN NË PRANGA 5 SHTETAS DHE PROCEDOHET NË GJENDJE TË LIRË 1 TJETËR

Specialistët për Hetimin e Krimeve Komisariatit Policisë Fier arrestuan flagrancë disa shtetas, mes të cilëve edhe një 17 vjecar,  pasi gjatë kontrollit fizik, shërbimet e Policisë i gjetën dhe i sekuestruan, disa dozalënde dyshuar narkotike cannabis sativa.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.