Familja e Sokol Ylli Shytre hap dyert e mortit ne fshatin Kurjan te Roskovecit.

10/02 9:43
Credits to Apollon TV
Familja e Sokol Ylli Shytre hap dyert e mortit ne fshatin Kurjan te Roskovecit.

Banesa e tij ndodhet rreth 600 metra larg nga qendra e fshatit

22 vjecari qe u gjet i mbytur ne vlore pas me shume se 24 oresh ne det, Gjithsesi nuk përjashtohet dhe pista e vrasjes. Ajo që është çuditshme është fakti që i riu është gjendur me pantallona të shkurtra në mes të dimrit ndërsa koha e vdekjes së tij mund të jetë një ose dy ditë

22 vjecari jeton ne kurjan te Roskovecit me familjen e tij, ku kohet e funti ishte edhe emigrant ne Gjermani. Njihet si cun i qete dhe prej 4 muajsh i kthyer nga Gjermania

Vella i 2 motrave, Babai emigrant Greqi

Banoret qe shprehen kerkojne drejtesi pasi djali nuk vuante nga ndonje semundje .

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.