Ende asnjë shenjë prej tij! Nisin kërkimet me qen për gjetjen e Arjan Salës

26/03 18:26
Credits to Apollon TV
Ende asnjë shenjë prej tij! Nisin kërkimet me qen për gjetjen e Arjan Salës

Kanë kaluar 48 orë tanimë që kur magazina e veshjeve pranë qendrës tregtare “Casa Italia” te mbikalimi i Kasharit u përfshi nga flakët. Që prej ditës së mërkurë kur magazina e sapo mbushur me veshje mori flakë dhe roja i sigurisë Arjana Sala mbeti brenda pasi u fut për të shpëtuar punonjësit e tjerë.

Kërkimet për gjetjen e tij vijojnë por ende nuk ka asnjë shenjë, pasi puna e zjarrfikësve vështirësohet edhe më tepër nga temperatura e lartë e cila shkon deri në 1000 gradê celsius. Ndërsa pasditen e sotme kërkimet vijojnë edhe me qen për të ndihmuar më tepër.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.