EMRI/ Vritet në mes të Athinës 23-vjeçari shqiptar, detajet e para

12/06 14:55
Credits to Apollon TV
EMRI/ Vritet në mes të Athinës 23-vjeçari shqiptar, detajet e para

Athine, vritet me thike 23 vjeçari shqiptar Koço Myftari, lindur ne Delvine e banues ne Sarande.

Ngjarja ka ndodhur pak pas ores 05.30 te mengjesit kur policia e Athines eshte njoftuar nga spitali se aty kishte mberritur nje i ri i plagosur.

Per shkak te gjendjes se rende ai eshte futur ne sallen e operacionit por nuk ka mundur t’i shpetoje plageve.

Kane qene miq te viktimes ata qe e kane cuar te riun ne spital por jane larguar me pas. Policia ka arritur t’i identifikoje dhe shoqeroje per te marre deshmine e tyre.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.