Emri/ U punësua në “shtëpinë e barit” për 2 mijë paundë, përfundon në pranga 33-vjeçari shqiptar në Angli

14/08 18:25
Credits to Apollon TV
Emri/ U punësua në “shtëpinë e barit” për 2 mijë paundë, përfundon në pranga 33-vjeçari shqiptar në Angli

Një shtetas shqiptar ka përfunduar në pranga pasi është kapur duke u kujdesur për disa bimë kanabisi brenda një banese në Hull të Anglisë.

Mësohet se 33-vjeçari, Paulin Kqira ishte punësuar nga një person i paidentifikuar për t’u kujdesur për disa bimë kanabisi kundrejt një pagese prej 2 mijë paundësh britanikë.

Sipas mediave angleze, 33-vjeçari nga Shqipëria u gjet brenda banesës, ku ndodheshin dhjetëra rrënjë kanabisi, mjete për rritjen e bimëve narkotike dhe lëndë narkotike gati për shitje.

 

 

 

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.