EMRAT/ E rëndë në SHBA, shqiptari vret me armë gruan dhe më pas veten

21/06 21:52
Credits to Apollon TV
EMRAT/ E rëndë në SHBA, shqiptari vret me armë gruan dhe më pas veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Huntertown të SHBA-së, ku një 49-vjeçar shqiptar ka me armë gruan e tij 48-vjeçare dhe më pas veten. Sipas mediave të huaja shqiptari Arben Gllafce, ka vrarë gruan Arjana Gllafce, dhe më pas veten.

Trupat e dy viktimave u gjetën nga një banor i zonës. Çifti Gllafce ishin prindër të dy fëmijëve, një 24 vjeç dhe një të mitur.

Shkaku i vdekjes për çiftin shqiptar u përcaktua nga ekspertiza mjekoligjore, ku rezulton se kanë vdekur nga të shtënat me armë zjarri. Ende nuk dihen arsyet e ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.