Elbasani blindohet nga makinat e policisë, kryeministri Edi Rama pritet të shkojë së shpejti

21/03 12:20
Credits to Apollon TV
Elbasani blindohet nga makinat e policisë, kryeministri Edi Rama pritet të shkojë së shpejti

Elbasani është blinduar nga forca të shumta policie, që janë pozicionuar në pikat hyrëse dhe dalëse të qytetit.

Sipas informacioneve për mediat, kryeministri Edi Rama pritet që të mbërrijë në një nga restorantet e lagjes Kala.

Ai do të prezantojë aty listën e kandidatëve për deputetë në këtë qark. Makinat e policisë janë pozicionuar përballë Kalasë për të pritur Ramën

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.