Elbasan/ Kamioni që transportonte tulla del nga rruga, plagoset shoferi

07/03 20:00
Credits to Apollon TV
foto nga vendi I ngjarjes

Një aksident ka ndodhur në Elbasan pasditen e sotme, ku një trajler i ngarkuar me tulla ka dalë nga rruga dhe ka rrezikuar të përmbyset.

Për pasojë është lënduar lehtë drejtuesi i automjetit, ndërkohë që dyshohet se aksidenti ka ndodhur për shkak se shoferi ka humbur drejtimin e mjetit.

Fatmirësisht nuk ka patur automjetet të tjera në qarkullim, edhe pse vendi ku ndodhi aksidenti është një nga segmentet me qarkullim të dendur makinash dhe këmbësorësh.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.