Ekzekutimi i pak çasteve më parë në Vlorë, ndërron jete 31-vjeçari, arrestohet autori i dyshuar

03/03 13:59
Credits to Apollon TV
Ekzekutimi i pak çasteve më parë në Vlorë, ndërron jete 31-vjeçari, arrestohet autori i dyshuar

Vlorë/ Informacion paraprak

Më datë 03.03.2021, rreth orës 14:20, në lagjen “Bashkimi”, në afërsi të Gjykatës së Apelit, Vlorë, është qëlluar me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta shtetasi T.Gj., 31 vjec, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në Spitalin e Vlorës.

Shërbimet e Policisë kanë mbërritur menjëherë në vendgjarje ku është rrethuar zona dhe janë ngritur pika kontrolli në hyrje dhe në dalje të qytetit dhe përgjatë rrugëve që lidhin njësitë administrative me qëllim kapjen e autorit.

Grupi hetimor po vijon punën për sekuestrimin e çdo prove materiale që do ti shërbej zbardhjes së ngjarjes dhe identifikimit të autorit/ve.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.