Ekzekutimi i Gentjan Qarrit në Vlorë, 12 plumba e prekën në trup! Shoqërohen 15 persona në polici për t’u pyetur

07/02 10:00
Credits to Apollon TV
Ekzekutimi i Gentjan Qarrit në Vlorë, 12 plumba e prekën në trup! Shoqërohen 15 persona në polici për t’u pyetur

Detaje të reja vijnë nga ekzekutimi i 40-vjeçarit Gentjan Qarrit ditën e djeshme në Vlorë. Burime për Report Tv bëjnë me dije se nga 20 plumba të shkrehur drejt tij, vetëm 12 kanë prekur trupin e 40-vjeçarit.

Plumbat janë zbrazur në pjesën e gjoksit, kraharorit dhe në brinjë ndërsa një pjesë tjetër në gjymtyrët e poshtme. Lidhur me këtë ngjarje, policia ka shoqëruar në komisariat 15 persona për t’u pyetur.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.