Edi Rama takohet me zv.kryeministrin shqiptar të Malit të Zi: Kaluam si dy miq të vjetër dhe patëm dakordësi në çdo pikë

16/07 15:35
Credits to Apollon TV

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.