Edhe sot ne Fier vijon vaksinimi ne qender te qytetit. Sot gupit te moshureve mbi 60 vjeçe i jane bashkuar edhe Forcat e Nderhyrjes se Shpejte.

05/04 11:28
Credits to Apollon TV
Edhe sot ne Fier vijon vaksinimi ne qender te qytetit. Sot gupit te moshureve mbi 60 vjeçe i jane bashkuar edhe Forcat e Nderhyrjes se Shpejte.

Kete mengjes kane nisur vaksinimin dhe te moshuarit Ata jane shprehur se jemi te lumtur qe po bejme vaksinimin .Po e prisnim me padurim kete dite Jemi mire deri tani dhe nuk kemi probleme.
Diten e sotme eshte vene re nje interesim me shume nga qytetaret pensioniste ne kete qytet .Deri tani nga FNSH jane vaksinuar 50 police.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.