E veshur si elf, Georgina Rodriguez bën këtë gjest për djalin e Ronaldos

26/12 16:39
Credits to Apollon TV
E veshur si elf, Georgina Rodriguez bën këtë gjest për djalin e Ronaldos

Që fëmijët të jenë të lumtur prindërit bëjnë gjithçka.

Georgina Rodriguez, partnerja e Criastiano Ronaldos gjithmonë ka treguar që është shumë ë përkushtuar ndaj familjes dhe fëmijëve.

Së fundmi ajo ka bërë një veprim që duhet ti thëmi “Bravo”

Ajo është veshur si elf me kostumin me ngjyrë të kuqe dhe jeshile dhe me kapuç jeshil dhe ka shkuar në shkollën e djalit të madh të Cristianos, Cristiano Jr .

Ako u fotografua nga paparacët në Itali gjatë momentit kur po largohej nga shkolla pasi kishte mbaruar festa.

Ky veprim i saj është komëntuar shumë nga ndjekësit dhe të shumtë kanë qenë ata që e kanë vlerësuar këtë gjë.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.