E RËNDË/ Një 30-vjeçar lakuriq hidhet nga Ura e Institutit në Tiranë, policia jep informacion (FOTO)

23/12 14:54
Credits to Apollon TV
E RËNDË/ Një 30-vjeçar lakuriq hidhet nga Ura e Institutit në Tiranë, policia jep informacion (FOTO)

30-vjeçari tenton të vetëvritet duke u hedhur nga ura në institut.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Tiranës, zonën e Institutit.

Sipas njoftimit të policisë, një 30-vjeçar me iniciale P. S., është vetë hedhur nga Ura e Institutit.

I riu ndodhet jashtë rrezikut për jetën, por ka thyer këmbët gjatë hedhjes nga ura dhe më pas është transportuar për në spital.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 23.12.2020, rreth orës 12:30; dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike, është vetëhedhur nga ura e Institutit, shtetasi P.S., 30 vjeç, i cili u dërgua menjëherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.