E rëndë në Vlorë, gjendet i vetëvarur në oborrin e shtëpisë një 64-vjeçar

17/03 7:24
Credits to Apollon TV
E rëndë në Vlorë, gjendet i vetëvarur në oborrin e shtëpisë një 64-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë, ku një person është vetvarur.

Bëhet me dije se sot rreth orës orës 06:30, në lagjen “Partizani”, Vlorë, dyshohet se është vetëvarur  në oborrin e banesës së tij shtetasi F.M., 64 vjeç.

Nga këqyrja paraprake në trupin e pajetë nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbradhjen e plotë të ngjarjes.

“Sot, rreth orës 06:30, në lagjen “Partizani”, Vlorë, dyshohet se është vetëvarur  në oborrin e banesës së tij shtetasi F.M., 64 vjeç.

Nga këqyrja paraprake në trupin e pajetë nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja”, thuhet në njoftimin e policisë.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.