E rëndë në Vlorë, 53-vjeçari tenton të vrasë veten në biznesin e tij, detajet

06/07 13:53
Credits to Apollon TV
E rëndë në Vlorë, 53-vjeçari tenton të vrasë veten në biznesin e tij, detajet

VLORË

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme, kur qytetarët janë bërë dëshmitarë të një skene aspak të këndshme.

Një 53-vjeçar ka tentuar të vrasë veten në biznesin e tij, por është ndaluar në kohë. Ai ndodhet në spital në kujdesin e mjekëve.

Sot, rreth orës 12:45, në lagjen “Kushtrimi”, në ambientet e subjektit të tij tregtar, dyshohet se ka tentuar të vetëvaret shtetasi R. T., rreth 53 vjeç. Aktualisht ky shtetas ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia e Vlorës.

 

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.