E rëndë në Tiranë, 35 vjeçarja i jep fund jetës duke pirë një “grusht” ilaçesh

24/04 15:58
Credits to Apollon TV
E rëndë në Tiranë, 35 vjeçarja i jep fund jetës duke pirë një “grusht” ilaçesh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një 35-vjeçare ka ndërruar jetë pasi ka konsumuar një sasi ilaçesh.

Bëhet me dije se ka ndërruar jetë shtetësja Gj. Ç., 35 vjeçe, pasi në gjendje të rënduar psikologjike, ka konsumuar një sasi medikamentesh, dhe për pasojë ka ndërruar jetë në spital.

“Shtetasja Gj. Ç., 35 vjeçe, në gjendje të rënduar psikologjike, ka konsumuar një sasi medikamentesh, dhe për pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Materialet procedurale do t’i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme hetimore,” thuhet në njoftimin e policisë.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.