E rëndë në Pukë, plagoset me armë zjarri 11-vjeçari, dërgohet me urgjencë në spital

26/05 16:36
Credits to Apollon TV
E rëndë në Pukë, plagoset me armë zjarri 11-vjeçari, dërgohet me urgjencë në spital

Nje ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Pukë, ku ka mbetur i plagosur me armë një 11-vjeçar.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në Gjegjan dhe se 11-vjeçari është plagosu me armë zjarri në këmbë.

Fëmija i mitur është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa nuk dihet ende se në çfarë rrethanash ka ndodhur ngjarja.

Vijon…

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.