E rëndë në Itali/ Igli Tare sulmohet nga një pitbull ndërsa shëtiste, lëndohet vetë dhe humb një prej qenve

05/02 12:20
Credits to Apollon TV
E rëndë në Itali/ Igli Tare sulmohet nga një pitbull ndërsa shëtiste, lëndohet vetë dhe humb një prej qenve

Një ngjarje e rëndë i ka ndodhur në Romë drejtorit sportiv të Lazios, ish sulmuesit të kombëtares kuqezi, Igli Tare.

Ai u sulmua nga një pitbull ndërsa po bënte shëtitje me qentë e tij
Igli Tare ishte duke ecur pranë vendbanimit të tij në Olgiata, ku ai jeton prej disa kohësh me familjen e tij.
Teksa doli për disa hapa për të marrë ajër të pastër dhe për t’u çlodhur pak, ai kurrë nuk do ta kishte imagjinuar se një pitbull do i shpëtonte pronarit dhe do të përpiqej ta sulmonte Taren.
Ndërhyrja e mbikëqyrjes arriti vetëm të kufizonte dëmin, por Tare humbi një qen, i vrarë nga Pitbulli, ndërkohë që vetë ish-futbo9liusti është lënduar

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.