E rëndë në Greqi, 39-vjeçari shqiptar bie nga çatia dhe humb jetën

04/10 17:51
Credits to Apollon TV
E rëndë në Greqi, 39-vjeçari shqiptar bie nga çatia dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme ne Larisa të Greqisë, ku një punëtor ka humbur jetën në mënyrë tragjike.

Sipas asaj që shkruajnë mediat greke, 39-vjeçari shqiptar ishte duke punuar në një çati. Ngjarja ka ndodhur në fshatin fshatin Pyrgetos të Larisës.

Autoritetet greke po kryejnë hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes së rëndë.

 

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.