E rëndë në Durrës, gjendet i vetëvarur në pemë 48 vjeçari nga Kallmi, detajet e para

10/05 17:25
Credits to Apollon TV
E rëndë në Durrës, gjendet i vetëvarur në pemë 48 vjeçari nga Kallmi, detajet e para

Një 48 vjeçar është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në në lagjen nr.15, në “Kallm”, në Durrës.

Paraprakisht  mësohet se shtetasi me iniciale P.D., 48 vjeç është gjetur i vetëvarur në  pemë.

Nga mbikqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po  punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes së rëndë.

“Më datë 10.05.2021, rreth orës 12:30, në lagjen Nr.15, në “Kallm”, është gjetur i vetëvarur në pemë, pa shenja jete shtetasi P.D., 48 vjeç.Nga kqyrja paraprake nuk evidentohen shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.