E RËNDË në Berat, konfliktohen me thika dy të rinjtë, nisen me helikopter drejt Tiranës në gjendje të rëndë

20/02 11:54
Credits to Apollon TV
E RËNDË në Berat, konfliktohen me thika dy të rinjtë, nisen me helikopter drejt Tiranës në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat.

Bëhet me dije se pas një konflikti të çastit dy të rinj janë konfliktuar me njëri tjetrin me thika. Si pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë.

Dy të rinjtë e mbetur të plagosur pas konflliktit janë të moshave 23 dhe 25 vjeç, ndërsa identiteti nuk është bërë ende me dije,

Mësohet se për shkak të gjendjes së rëndë, të rinjtë janë nisur me helikopter për në Tiranë, për mjekim më të specializuar.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.