E rëndë/ Hynë në kabinë elektrike, dy të rinj sirianë i zë korrenti në ish-Bllok

10/02 13:39
Credits to Apollon TV
E rëndë/ Hynë në kabinë elektrike, dy të rinj sirianë i zë korrenti në ish-Bllok

Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Tiranë.

Dy sirianë kanë hyrë në një kabinë elektrike, ku fatkeqësisht i ka zënë korrenti.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-Bllokut, ku sirianët janë dërguar menjëherë në spital.

Mësohet se emigrantët janë të moshës 32 dhe 33 vjeç. Ndërsa ngjarja dyshohet të ketë qenë aksidentale./CNA

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.